NAŠE PRINCÍPY

Všetky činnosti v Javorine podriaďujeme našim základným princípom - prírodnosť, obnoviteľnosť, trvácnosť a nadčasovosť. Našim prvoradým záujmom je spokojný zákazník, neustála inovácia našich výrobkov a služieb a vysoká miera flexibility.

Stolík TIN TIN

Prírodnosť

Úcta k prírode je nedeliteľnou súčasťou našej firemnej filozofie. Nábytok v Javorine vyrábame z prírodných surovín – z masívneho dreva pochádzajúceho z obnoviteľných lesov, lepidiel a olejov na prírodnej báze. Materiálový cyklus výroby je takmer uzavretý a produkuje minimálne množstvo odpadu.

Obnoviteľnosť

V mene každého zákazníka vysadíme mladý dubový stromček v novozaloženom poraste na východnom Slovensku. Takto každý náš zákazník priamo prispeje k obnoviteľnosti našich prírodných zdrojov.

Ručná výroba Javorina

Trvácnosť

Overená konštrukcia, použité materiály a komponenty sú zárukou dlhej životnosti nášho nábytku. Pri výrobe používame materiály a kovania len od overených renomovaných výrobcov a na mnohé komponenty poskytujeme doživotnú záruku.

Posteľ TERRA

Nadčasovosť

Jednoduchý, precízny, no zároveň konzervatívny dizajn umožňuje, aby náš nábytok bol dlhodobo súčasný. O kvalite nášho dizajnu svedčia mnohé ocenenia získané na domácich aj zahraničných výstavách.

Pre profesionálov

Vyberte si obľúbený produkt pre vaše projekty

3D modely

Predajné miesta

Ak chcete vidieť našu prácu na vlastné oči, pozrite si, kde to máte najbližšie

Chcem navštíviť

Kontakty

Máte na nás otázku? Opýtajte sa

Chcem kontaktovať

Internetová stránka javorina.sk používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.