PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

Dub európsky je dlhodobo používaný všade tam, kde je požadovaná trvácnosť, odolnosť a harmonická štruktúra výsledného výrobku. Orech čierny je cenený predovšetkým pre svoje tvrdé drevo s výraznou štruktúrou a farebnosťou, ktoré dodávajú nábytku noblesu a istú extravaganciu.

Veríme, že vďaka týmto vzácnym vlastnostiam, remeselnému opracovaniu a povrchovej úprave výrobky z pravého dreva dôstojne starnú. Záleží nám však na tom, aby ste si boli kúpou nášho nábytku dokonale istí, preto na výrobky Javorina z masívneho dreva poskytujeme predĺženú 10-ročnú záruku.

Rozšírená záruka na nábytkové kovania - Javorine v.d.

Doživotná záruka na závesné kovania

Tvoríme nábytok, ktorý by mal nielen prinášať radosť, ale aj dobre slúžiť. A to celé desaťročia. Každá súčasť nábytku preto musí mať najvyššiu kvalitu. Používame spoľahlivé závesné kovania značiek Hettich a Blum, na ktoré poskytujeme doživotnú záruku.

Otváranie, hladkosť pohybu a tlmenie v pohyblivých častiach nábytku spolu s prepracovaným dizajnom a skvelým materiálom vám umožnia tešiť sa z našich produktov desiatky rokov.

Pre profesionálov

Vyberte si obľúbený produkt pre vaše projekty

3D modely

Predajné miesta

Ak chcete vidieť našu prácu na vlastné oči, pozrite si, kde to máte najbližšie

Chcem navštíviť

Kontakty

Máte na nás otázku? Opýtajte sa

Chcem kontaktovať

Internetová stránka javorina.sk používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.