JAVORINA

So svojou 70 - ročnou tradíciou patrí Javorina k najvýznamnejším výrobcom masívneho nábytku v strednej Európe.

Dubové drevo zo slovenských lesov a americký orech pretvárame klasickými stolárskymi postupmi na kvalitný moderný nábytok vyvážaný do mnohých krajín ako Holandsko, Belgicko, Veľká Británia, Nemecko, Dánsko, Švédsko, Taliansko, Austrália, Island, ...

Moderný design, overená konštrukcia a prírodný spôsob povrchovej úpravy masívneho dreva olejovaním a voskovaním predurčujú naše výrobky do pozornosti moderným zákazníkom, ktorí si majú v úmysle kúpiť nábytok s vysokou úžitkovou hodnotou a dlhou dobou úžívania.

Okrem sériovo vyrábaných výrobkov ponúkame možnosť komplexných interiérových riešení či už rezidenčných alebo spoločenských priestorov a výrobu nábytku na mieru.

NAŠE PRINCÍPY

Všetky činnosti v Javorine podriaďujeme našim základným princípom - prírodnosť, obnoviteľnosť, trvácnosť a nadčasovosť. Našim prvoradým záujmom je spokojný zákazník, neustála inovácia našich výrobkov a služieb a vysoká miera flexibility.

PRÍRODNOSŤ

Úcta k prírode je nedeliteľnou súčasťou našej firemnej filozofie. Nábytok v Javorine vyrábame z prírodných surovín – z    masívneho,  FSC   certifikovaného  dreva pochádzajúceho z obnoviteľných lesov, lepidiel a olejov na prírodnej báze. Materiálový cyklus výroby je takmer uzavretý a produkuje minimálne množstvo odpadu.

OBNOVITEĽNOSŤ 

V mene každého zákazníka vysadíme mladý dubový stromček v novozaloženom poraste na východnom Slovensku. Takto každý náš zákazník priamo prispeje k obnoviteľnosti našich prírodných zdrojov.

TRVÁCNOSŤ

Overená konštrukcia, použité materiály a komponenty sú zárukou dlhej životnosti nášho nábytku. Pri výrobe používame materiály a kovania len od overených renomovaných výrobcov a na mnohé komponenty poskytujeme doživotnú záruku.

NADČASOVOSŤ

Jednoduchý, precízny, no zároveň konzervatívny design umožňuje, aby náš nábytok bol dlhodobo súčasný. O kvalite nášho designu svedčia mnohé ocenenia získané na domácich aj zahraničných výstavách.